Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

RYSIOWA KAROLCIA ...

offlinerysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: GL190 KAROLA
441409 odwiedzin | wpisów: 460, komentarzy: 8015, obserwuje: 144

Pierwsza wycena przyszła

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Znalazłam faceta poprzez Allegro, napisałam maila ( dość daleko od nas Chłop urzęduje, ciekawa byłam czy podejmie się pracy u nas) i oto odpowiedź w oryginalnym brzmieniu :

 

"Wylewka pressbeton

 

 

Robocizna -40 zł m2 ( do negocjacji)

 

Podbódowa - 10 zł m2 (do negocjacji)

 

Materiały:

Mineralny kolorowy utwardzacz do betonu + posypka cieniująca - 9 zł m2

Beton ( przy grubości wylewki 1 cm ) 3 zł m2

Impregnat - 40 litrów - 700 zł  (200 m2)

 

 

Cena może zależeć w zależności od stopnia trudności oraz skomplikowania wykonania posadzki. Jeżeli chodzi o podbódowę może sam Pan ją wykonać badź może wykonać ją również nasza firma. Koszta podane są wtżej. 

 

Istnieje również możliwość wykonania prac poza województwem *********** ale niestety koszta mogą nieco wzrosnąć, chodzi tu o dojazd oraz koszty eksploatacyjne".

 

 

 Z tego co wiem, 1 cm betonu to absolutnie za mało, musi byc min. 5 cm. Chyba, że on liczy od centymetra :)

Od tego faceta z rozmowy telefonicznej jeszcze nic nie przyszło.


Po rozmowach telefonicznych.

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wczoraj znalazłam namiary na 6 firm zajmujących się pressbetonem. Dzisiaj zaczęłam dzwonić. I tak : jednej włącza się poczta głosowa - brak odzewu, druga i trzecia tylko handluje materiałami, a nie wykonuje, czwarta nie ma już tego telefonu, piąta przekaże mój nr telefonu firmie , która jest zaprzyjaźniona i tym się zajmuje, szósta, z Wieliczki, skierowała mnie do Zawiercia (podobno bliżej do mnie?) i z tym Panem sobie pogadaliśmy. Na początek wypytał nas o wszystko dokładnie i wyśle na maila wstępną wycenę. Po zaakceptowaniu jej dopiero umówimy się na wizytę bezpośrednio u nas. Bardzo jestem ciekawa, bo wyszło do zrobienia 150 m2. Pozostaje tylko czekać na pocztę. I to tyle na dzisiaj :))


Konkretna przymiarka do PRESSBETONU

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Naszukałam się dzisiaj jak dziki wół w internecie firm, które zajmują się tą technologią. Właściwie jesteśmy zdecydowani na zrobienie schodów zewnętrznych i tarasu, bo tam jest już beton. Taras trzeba jeszcze powiększyć do wymiarów z. Jeżeli chodzi o opsakę wokół domu, ścieżki i drogę do garażu, to...nie wiem. Wszystko okaże się jak dostanę jakąś wycenę. A żeby dostać wycenę, trzeba być umówionym z firmą na obmiary. I tu zaczyna się problem. Firm, które to robią jest mało, w przeciwieństwie do brukarzy, których jest od groma i ciut, ciut. Znalazłam 6 firm, w odległości do 100 km (pół dnia szukania). Jutro zaczynam dzwonić i pytać. Z tego co piszą w internecie rozrzut cenowy jest kosmiczny : od 80 zł do 200 zł za m2. Na tej podstawie zupełnie nie wiem, ile to faktycznie kosztuje. Tym bardziej, że zrobienie schodów to na pewno inna cena. Reasumując : wcale nie jestem mądrzejsza niż rano :(


Side by side french door

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Mam do Was pytanko. Czy ktoś z Was użytkuje taką lodóweczkę. Podoba nam się bardzo, a interesuje mnie czy nie ma problemu z wyjmowaniem różnych mrożonek z drugiej, dolnej szuflady zamrażarki? Moje Rysiątko na nią zachorowało :)

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

To jest Samsung, niestety trudno ją kupić. Nie znalazłam innej firmy, która produkuje lodówki z tzw. french door, są jeszcze takie 4-ro drzwiowe, ale ta nam się bardziej widzi.