Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

RYSIOWA KAROLCIA ...

offlinerysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: GL190 KAROLA
441411 odwiedzin | wpisów: 460, komentarzy: 8015, obserwuje: 144

Trochę się ruszyło

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jest druga strona dachu, okna dachowe i rynny (sięgają tylko do ziemi, zostaje jeszcze podłączenie do deszczówki). Moje randki wyszły tylko dwie : z panią od łazienki i żaluzjażem (mam nadzieję, że takie coś tak się pisze, jeżeli nie - sorry). To pierwsze było bardzo owocne; pani zrobi nam sugestie jak stawiać ścianki działowe na dole i na górze. A zaczęło się niewinnie od łazienki : "tą ścianę przesuniemy, będzie pani miała miejsce na szafki, a z drugiej strony zostanie akurat 70 cm na zabudowę szafy - to w gościnnej sypialni", a na dole można przesunąć ściankę w wiatrołapie tak, aby postawić drugą szafę ( na ciuchy, bo na buciory będzie po przeciwnej stronie). Mnie się wydawało, że będziemy latać z ciuchami do niby hollu, niby przedpokoju. Jedynie tam mogliśmy wcisnąć szafę. Podobno nie będzie nam się chciało. Może ma i rację? Zobaczymy jakie cuda przyśle na maila, wtedy będę się decydować. Teraz przyszedł czas na zdjęcia (jeszcze ciepłe) :

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

Ta kupa ziemi czeka na rozplantowanie

mojabudowa.pl - blog budowlany

I okna, które już są. Znaczy dachowe, reszta ma być podobno w tygodniu.


A ja nie mogę się doczekać...

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

jutro jedziemy na budowę blog budowlany - mojabudowa.pl. Tydzień nie minął tak jak myślałam. Okien jeszcze nie ma, po rozmowie telefonicznej okniarze stawili się na budowie blog budowlany - mojabudowa.pl ponownie mierzyć wykusz...więc na razie widoku na okna nie ma blog budowlany - mojabudowa.pl . Zobaczę tylko jak dach i czy postawili jakieś ścianki działowe ? blog budowlany - mojabudowa.pl. No i mam nadzieję się spotkać z jakimiś ludźmi, którzy są związani z dalszymi etapami budowy blog budowlany - mojabudowa.pl . Bardzo dużo korzystam z Waszej wiedzy i podawanych namiarów. Dziękuję !!! blog budowlany - mojabudowa.pl


dach cd i odpływ liniowy

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

U nas leje od wczoraj, ale podobno w Pszczynie wczoraj było na tyle, że dachówkę kładli. Jeżeli chodzi o ścianki działowe, to dopiero dzisiaj dotrze materiał na budowę i wtedy dopiero zaczną budować. Skrystalizowało mi się pojęcie dot. odpływu liniowego. Wysłałam do wyceny i czekam.