Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

RYSIOWA KAROLCIA ...

offlinerysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: GL190 KAROLA
441409 odwiedzin | wpisów: 460, komentarzy: 8015, obserwuje: 144

Zmiana planów

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Jak to z budowlańcami bywa, gładzie na dole się nie zaczną dzisiaj. Pan się nie wyrobił na poprzedniej robocie i zawita do nas dopiero w poniedziałek. Czyli dzisiaj nie jedziemy, bo nie ma po co blog budowlany - mojabudowa.pl. Ciekawa jestem tylko, czy nie będą sobie wzajemnie przeszkadzać : stolarz i gładziarz? Ale może nie będzie tak źle, kolizję mogą mieć tylko na dole w hollu. Stolarz schody, a tamten gładzie. Jakoś muszą się pogodzićblog budowlany - mojabudowa.pl.

Natomiast dzisiaj podobno mają dotrzeć do nas rusztowania i zaczynamy tynkować dom.

Na weekend nie możemy jechać, tak więc dopiero gdzieś w połowie przyszłego tygodnia dopiero zobaczymy co tam się dziejeblog budowlany - mojabudowa.pl.

Ciekawe jak długo potrwa kładzenie tynku?


Ryś wymyślił nietypowe wykończenie

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

przy oknach połaciowych. Wszyscy mają pod takimi oknami ścianę pod kątem (tak samo jak u góry okna), u nas musi być inaczejblog budowlany - mojabudowa.pl. Tz. jest pod kątem prostym, tak że powstaje parapet. I tu mieliśmy dylemat co tam położyć : czy marmur, jak na parapetach przy normalnych oknach, czy wymyślić coś innego. Marmur jest bardzo ciężki, więc odpada (o cenie nie wspomnę). I zostało nam gresiku, który jest bardzo zbliżony kolorem do naszego marmuru. Więc się nada. Jutro po południu jedziemy na budowę zobaczyć jak te parapety wyszły i jutro od rana mają kłaść gładzie na dole. Czyli jutro po południu inspekcja.

Na tym zdjęciu widać to nietypowe wykończenie

mojabudowa.pl - blog budowlany

 


Jeżeli chodzi o ten kamień na klatkę

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

schodową, to jestem już o niebo mądrzejsza. Byliśmy, oglądaliśmy ten gipsowy i na niego na pewno się nie zdecydujemy. Natomiast te panele u Madzi są śliczne, ale my potrzebowalibyśmy ze trzy i to jest ponad 3 tyś. zł, dla nas za dużo. Naturalny kamień też jest drogi i bardzo ciężki, też odpada. Ale Pani w sklepie w Gliwicach pokazała nam okładziny firmy INCANA i to jest to. Nie jest kruche (te gipsowe można skrobać paznokciem :( ) , jest robione na bazie cementu i klei się na elastyczny biały klej taki jak do jasnego gresu. Można to jeszcze zaimpregnować. Są różniste, ale my zdecydujemy się na taki

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

9 m2 razem z transportem będzie nas kosztowało ok.950 zł. Oczywiście dochodzi do tego cena 25 kg kleju i 1 l impregnatu. Dla mnie jeszcze do przełknięcia. Nie udało nam się znaleźć nic konkretnego  w okolicach 1 tyś. zł. Myślę, że to będzie ładnie wyglądało.


Kamień na klatkę schodową

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzisiaj wybieramy się na łowy blog budowlany - mojabudowa.pl. Muszę znaleźć coś na jedną ścianę (tę z oknem połaciowym) klatki schodowej. Chciałabym coś imitujące kamień, na pewno nie gipsowe blog budowlany - mojabudowa.pl. Nie mam pojęcia co jest na rynku, muszę się zorientować. Tak na pierwszy rzut oka widziałabym takie coś blog budowlany - mojabudowa.pl

mojabudowa.pl - blog budowlany

Co myślicie o czymś takim?