Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

RYSIOWA KAROLCIA ...

offlinerysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: GL190 KAROLA
441411 odwiedzin | wpisów: 460, komentarzy: 8015, obserwuje: 144

Mam potwierdzone zamówienie

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

płytek. Tak jak chciałam, mają dotrzeć do nas najpóźniej w piątek. Piszę do nas, bo...Mąż przyjechał po mnie i jadę zaraz z Nim spowrotem. Także nie będzie mnie aż do piątku wieczorem. Jutro montaż kominka. Z gazem prawdopodobnie nici aż do świąt. Ale pomoże nam nasz wykonawca. Coś tam zmieni w piecu c.o., przywiezie 2 butle na propan - butan (przy takich mrozach podobno starczą na tydzień) i zaczynamy grzać.

Trzymajcie się cieplutko !!! Do piątku :))


Coraz więcej przeciw nam

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Szpachlować sufitów nie będą w tym tygodniu - muszą skończyć jakąś robotę, gonią ich terminy i kary umowne. No, u nas nie zapłaci kar umownych...

Odezwał się sklep, w którym zamówiłam płytki do łazienki na górze. Nie mają całego zamówienia, a jak je podzielę na dwa razy, to płacę koszty wysyłki. A ja kombinuję tak, żeby zamówienie dotarło w tym tygodniu na budowę (jest tam Rysiu) i ponieważ jest to duże zamówienie, bez kosztów wysyłki.

Znowu cała robota na nic. Muszę znowu szybciorem szukać sklepu, który ma to wszystko, co jest mi potrzebne i dostarczy nam to w tym tygodniu. A już myślałam, że mam to z głowy :(

 

 

 

 


Pierwsza relacja telefoniczna Rysia

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wykonawca zdążył przywieźć drobnego tłucznia i można wjechać do garażublog budowlany - mojabudowa.pl. Bardzo dobrze, że wreszcie mu się udało dowieźć, bo nas zasypało śniegiemblog budowlany - mojabudowa.pl. Przynajmniej autko stoi w garażu i nie trzeba go odśnieżać :)  blog budowlany - mojabudowa.pl

Jeżeli chdzi o zdjęcie...Przysłał Rysiu mms, a jakże...tylko, że widać na nim tylko nasze auto i właściwie nic więcej blog budowlany - mojabudowa.pl. Wiedziałam, że z relacją zdjęciową w wykonaniu mojego Męża będzie kłopot blog budowlany - mojabudowa.pl.


Słomiana wdowa

autor: rysiowa blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Trochę mi dziwnie. Zostaliśmy sami z Młodziakiem. Mężuś pojechał na budowę i przyjedzie dopiero w piątek po południu. Zabrał psa. Pusto w domu...

Ciekawa jestem ile uda Mu się zrobić. Ma się męczyć z gładziami. Mam nadzieję, że uda Mu się zrobić ze dwa pomieszczenia.

Dopoułdnia buszowaliśmy po sklepach i wpłaciliśmy zaliczkę w Komforcie na takie oto panele.

 

Panel MERBAU 

blog budowlany - mojabudowa.pl
UNILIN FLOORING B.V.B.A.
Klasa ścieralności:

AC4

Gwarancja:

20

lat
Grubość:

7

mm
Kraj pochodzenia:

BELGIA

Kolor:

MERBAU KLEPKA

Opis:
Producent: QUICK STEP; Panele charakteryzują się wysoka odpornością na ścieranie dlatego polecamy je do pomieszczeń mieszkalnych o dużym natężeniu ruchu. Podwyższona wytrzymałość sprawia, że doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych o średnim  natężeniu ruchu.
 
 
Najważniejsze jest to, że cena bardzo korzystna (duże zamówienie, dostaliśmy 10 % rabatu) i mogą je nam przetrzymać nawet 3 miesiące.